o trenerze

Wojtek Staszewski

wojtek staszewski

autor planów treningowych

Warszawa

42,195km pierwszy raz przebiegł w 1996 roku. Teraz ma na koncie ponad 50 maratonów. Jest licencjonowanym trenerem lekkoatletyki. Przez ponad 20 lat dziennikarz Gazety Wyborczej, reporter Dużego Formatu. Współtworzył akcję Polska Biega zarażając bieganiem tysiące czytelników. Dziś pracuje w Newsweeku i jako trener indywidualny biegaczy-amatorów.

cel biegowy

Maraton Warszawski

rekord życiowy

2 godz. 49 min

maraton

  Kłopoty z działaniem aplikacji RunGuru

2016-05-12

Drodzy biegacze,
być może zauważyliście ostatnio kłopoty z działaniem aplikacji RunGuru na iOS. Przepraszamy za te niedogodności, które są związane z pracami programistycznymi nad aplikacją. Przenosimy ją na inne konto developerskie w AppStore i jednocześnie dokonujemy uaktualnień w kodzie aplikacji związanych z nową wersją iOS 9. Te prace muszą chwilę potrwać. Wiele jest poza nami - Apple potrzebuje czasu na akceptację wprowadzanych zmian, czasami prosi o korekty, co wydłuża proces. Mamy nadzieję, że całość uda się nam zakończyć za kilka dni. Dziękujemy za wyrozumiałość i obiecujemy wynagrodzić niedogodności naszym stałym użytkownikom.
Jednocześnie informujemy, że przez cały czas można korzystać z planów treningowych wyświetlanych na runguru.pl. Dane do logowania pozostają takie same, jak w aplikacji.

powrótue biegacze