o trenerze

Wojtek Staszewski

wojtek staszewski

autor planów treningowych

Warszawa

42,195km pierwszy raz przebiegł w 1996 roku. Teraz ma na koncie ponad 50 maratonów. Jest licencjonowanym trenerem lekkoatletyki. Przez ponad 20 lat dziennikarz Gazety Wyborczej, reporter Dużego Formatu. Współtworzył akcję Polska Biega zarażając bieganiem tysiące czytelników. Dziś pracuje w Newsweeku i jako trener indywidualny biegaczy-amatorów.

cel biegowy

Maraton Warszawski

rekord życiowy

2 godz. 49 min

maraton

  aplikacja iOS RunGuru

2014-01-20

Aplikacja RunGuru na iOS ułatwia realizację planów treningowych przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Dzięki aplikacji mobilnej nie tylko przeczytasz swój plan, ale możesz też monitorować treningi i oceniać ich wyniki dając tym samym informacje zwrotne trenerowi. Oczywiście, w razie potrzeby, RunGuru zmodyfikuje Twój plan.

Niedawno wdrożyliśmy szereg poprawek do aplikacji, które zmusiły nas do chwilowego wycofania jej z AppStore. Ale nie później niż za kilka dni aplikacja powinna być dostępna na iOS. Sprawdź niebawem lub wyślij do nas mail z formularza kontaktowego w dziale "O RunGuru", jeśli chcesz otrzymać wiadomość o publikacji aplikacji. Przepraszamy za trudności.

powrótue biegacze