o trenerze

Wojtek Staszewski

wojtek staszewski

autor planów treningowych

Warszawa

42,195km pierwszy raz przebiegł w 1996 roku. Teraz ma na koncie ponad 50 maratonów. Jest licencjonowanym trenerem lekkoatletyki. Przez ponad 20 lat dziennikarz Gazety Wyborczej, reporter Dużego Formatu. Współtworzył akcję Polska Biega zarażając bieganiem tysiące czytelników. Dziś pracuje w Newsweeku i jako trener indywidualny biegaczy-amatorów.

cel biegowy

Maraton Warszawski

rekord życiowy

2 godz. 49 min

maraton

fromularz

  RunGuru – Osobisty Trener Biegowy

Twoja potrzeba – nasz plan treningowy

Trening biegacza – wbrew powszechnym opiniom – nie jest prosty. Nie wystarczy „założyć buty i wybiec z domu”. Dla początkujących kończy się to często koszmarnym zmęczeniem i długim zniechęceniem do sportu. Zaawansowani trenujący bez koncepcji nie poprawiają wyników. Żeby biegać dobrze, zdrowo i efektywnie trzeba mieć dobry plan. Dobry znaczy dostosowany do własnych możliwości – fizycznych i czasowych oraz do własnych celów – czy będzie to start w zawodach, odchudzanie czy też utrzymanie dobrej formy i samopoczucia.

Jeśli znalezienie odpowiedniego planu treningowego wydaje Ci się trudne, bo nie rozumiesz lub nie chcesz rozumieć dziesiątek tabel, albo nie masz czasu dopasowywać ich do własnych potrzeb – RunGuru jest właśnie dla Ciebie. To Osobisty Trener Biegowy potrafiący celnie dobrać trening do Twoich potrzeb i możliwości oraz reagujący na Twoje samopoczucie i postępy biegowe.

Zacznij trenować z Twoim indywidualnym planem

zapytaj guru

trener Wojtek Staszewski
o RunGuru

Wojtek Staszewski
autor planów treningowych opowiada o zasadach działania RunGuru
X

Czujesz, że potrzebny Ci kolejny krok?

Chcesz jeszcze głębszej opieki trenerskiej?

Lubisz kontakt osobisty z trenerem?

ZAPYTAJ O OPIEKĘ
TRENERA PERSONALNEGO!

Wypełnij formularz, a wkrótce jeden z naszych trenerów skontaktuje się z Tobą i przedstawi, jak pracujemy z biegaczami.

Chcę poznać szczegóły oferty trenera personalnego biegaczy!ue biegacze