Home Lifestyle Wakacje z dziećmi na mazurach – dlaczego warto?

Wakacje z dziećmi na mazurach – dlaczego warto?

by Arczixd
wypoczynek na mazurach

Co najmniej raz w roku mieszkańcy miasta mają nieznośne pragnienie opuszczenia miasta i bycia na świeżym powietrzu, w pobliżu rzeki lub w wiejskim domu, z dala od zgiełku, hałasu, ciężkiego powietrza. Dla dzieci dorastających w dużych miastach jest to również świetna okazja, aby dowiedzieć się wiele o życiu na wsi: zobaczyć zwierzęta, skosztować naturalne produkty, pograć w aktywne gry zamiast komputera. Właśnie dlatego warto zabrać dzieci na Mazury! A w ośrodku wypoczynkowym Gawra możesz odpocząć z całą rodziną w tygodniu i w weekendy, w każdą pogodę i sezon: ośrodek dysponuje licznymi atrakcjami, niezbędnymi do zapewnienia rozrywki dla całej rodziny.

Dlaczego warto wybrać się na wakacje z dziećmi na Mazury?

Wyjątkowy wypoczynek z dziećmi na Mazurach

Co więcej, regularny wypoczynek na łonie natury ma decydujące znaczenie dla aktywacji procesów metabolicznych w organizmie. Wynika to z faktu, że przy takim odpoczynku w każdym przypadku będziesz wykazywać zwiększoną aktywność fizyczną. Podczas wysiłku fizycznego na zewnątrz, zwiększa się nasycenie komórek organizmu tlenem, co przyczynia się do poprawy metabolizmu, a tym samym przyczynia się do intensywnej utraty wagi. Nawiasem mówiąc, godzinny spacer ze średnią prędkością chodzenia zapewnia spalanie 190 cali. Odpoczynek na świeżym powietrzu na pewno wpłynie pozytywnie na dzieci, które w końcu będą mogły pograć w coś nie załączając tabletu lub komórki. Takie zdrowe nawyki, jak wypoczynek na świeżym powietrzu i aktywne spędzanie czasu z rodziną może odmienić twoje życie i życie rodzinne!

Rozrywka dla całej rodziny

Gawra – ośrodek wypoczynkowy Mazury zapewnia rozrywkę dla całej rodziny! Nie będą się nudzić ani dorośli, ani dzieci. W naszym ośrodku znajdziesz salę TV, bilard i ping pong, piłkarzyki, a także strefę chilloutu z grami planszowymi. Co więcej, mamy również boisko do piłki nożnej i boisko do siatkówki, miejsce na ognisko i grill. Dziś dorośli i dzieci często po prostu nie mają czasu na komunikację ze sobą, na wspólne zajęcia i odpoczynek. Zajęci pracą i innymi sprawami rodzice nie łatwo znajdują czas na wspólną rozrywkę. Dlatego szczególnie ważny jest czas wakacji. Wspólna rozrywka, gry, wycieczki zapewnią możliwość dokonania odkryć nawet w obrębie własnej rodziny!

Leave a Comment